Komik Sözler - Güzel Sözler

Komik Sözler

Komik Sözler yazımızda Ziyaretçilerimizi çok güldürecek Komik Sözler, Komik Mesajlar derledik.

04.02.2021
2.251
Komik Sözler

Sayfa İçeriği: Komik Yazılar, Komik Mesajlar, Komik Laflar, Komik Duvar yazıları, En Komik Sözler, Kısa Komik Mesajlar, Komik Fıkralar

Bu sayfamızda beğendiğiniz ve sizi en çok güldüren Komik Sözleri tüm sevdikleriniz ile paylaşabilir dilerseniz Facebook Twitter ve instagram gibi Sosyal medya hesaplarınızdan Paylaşabilirsiniz..

Yazı içeriğimizde Sevgiliye, Dosta, Arkadaşa, Anneye, Babaya, kısacası tüm sevdiklerinize gönderebileceğiniz Komik yazılar bulabilirsiniz..

Unutmayın: günün Stresini ve yorgunluğunu her zaman dinlenerek üstünüzden atamayabilirsiniz, baazen Sizi güldürebilecek Sözlere de ihtiyacınız olabilir:)

İçindekiler

En Komik Sözler

En Komik Sözler
En Komik Sözler

Eşimle tek ortak yanımız var: Aynı gün evlendik.

‘Şu herif de amma kılıbık! Ne zaman balkon yıkasam o yıkadığı çamaşırları asıyor.’

Çin’de kavga çıkmış. Kim kiminle dövüştüğünü çözememiş, barış olmuş!

Şimdi bana kaybolan yıllarımı verseler önce oturup sayarım. E ama zaman kötü, say bulduğunu!..

Tırnaklarına oje süren kızın gösterdiği konsantrasyon beyin ameliyatı yapan cerrahta bile yoktur.

Elimde iphone 7 plus var tutuyorum telefonda şarjda ve yanık kokusu geliyor inşallah elim yanıyordur

Türkiye’deki bazı levhalar çok anlamsız. ‘çimlere basmayınız’ isimli şaheseri çimlerinden üzerinden uçarak mı koydunuz oraya? Ya da ‘ben ettim sen eyleme’ mi diyorsunuz?

25 kuruşluk petito, 50 kuruşluk sütlü çikolata bile bir kızın moralini düzeltebilirken, senin o kızın hayatını mahvetmeye hakkın olamaz.

Millete bakıyorum da şu dondurucu Sibirya soğuklarında bile aşk acısı çekenler var. Ben olsam gider burnumu çekerim. Burnum daha çekici!

Düğün yapılmadan önce kına gecesi düzenlenmesi çok mantıklı değil mi? Şahsıma sunulan bir kocam olacaksa, kınayı elime değil kıçıma bile yakabilirim.

Otobüste oturduğum yerden kalktığımda ‘inecek misin yeğenim’ diye soran dayıya ‘yok dayı, otobüsü tavaf edip tekrar geleceğim’ deme hissine engel olamıyorum.

Rahatımıza çok düşkün bir millet olduğumuzu kanıtlayan bazı durumlar var. Bunlardan birisi de aldığımızın altını rahat ettirebilmek için koyduğumuz sünger değil mi?..

Uykum var dediğinde trip yersin. Uykum yok dersin uykundan mahrum kalırsın. Arada bir yerlerde kalarak köle gibi yaşarsın. Bu yüzden yalnız ol ve hemen uyu.

Komik Mesajlar

Komik Mesajlar
Komik Mesajlar

Nissan marka arabalara büyük tutkum var. İnsanı düşünen arabalar. Nissan yazısını tersten okuduktan halini hatırını merak eden bir otomobile dönüşüyor…

Seni görünce resmen midem bulanıyor. Lütfen kendini insanlığa daha fazla tiksinti yaşatmadan, yüksek bir yerden aşağıya kafa üstü olarak bırakabilir misin? Teşekkürler.

Satürn gezenindeki halka dünyada olsaydı neler olurdu hiç düşündünüz mü? Halkaya çamaşır asmaya çalışan milyonlarca Türk kadını!

Terzinin kendi söküğünü dikememesinin nedeni buna zaman bulamamasıymış. Ben, kendisinin olduğundan beceremiyor diye düşünüyordum.

Şu yaşanan olaylara şahit olsa Polyanna denilen ruh hastası kız bile ‘yok lan o kadar da değil’ diyecektir eminim.

Bir insanın akıllı telefonundaki şarjı bitiren sadece müzik dinlemesiyse, o insanın yalnızlığı tartışmaya açık değildir. Hangimiz daha yalnız tartışmayalım istersen.

Şimdi şu dünyadan göçüp gitsem arkamdan bir Fatiha bile okuyabilecek insan bulunmaz. Ya ezberlememiştir, ya yarım yamalak biliyordur, ya da ‘benim duamla mı kurtulacak’ diyordur.

Şu an çok acayip bir belgesel izliyorum; komodo ejderleri hastalanmayan tek canlılarmış. Sanki diğerleri her gün devlet hastanesinde sıra bekliyor.

Var ya ne gitar çalabiliyorum, ne resim çizebiliyorum, ne basket oynayabiliyorum, ne şiir yazabiliyorum, ne de yemek yapmayı becerebiliyorum. İlk insandan bir farkım yok…

Kısa Komik sözler

Kısa Komik sözler
Kısa Komik sözler

Arkadaşım hakimlik sınavına girmişti. Sınav sonrasında ağladığını gördüm, belli ki sınav çok kötü geçmiş. Durur muyum patlattım hemen: ‘Sen daha gözyaşlarına hakim olamıyorsun”.

Ülkemizde sarışın kız sayısının fazla olmamasından dolayı Serenay Sarıkaya’yı çok güzel bir kadınmış gibi görüyoruz. Körler ülkesinde tek gözü olan kral olurmuş misali.

Dikkat ediyorum da, herkesin sevdiği mutlaka bir başkasını seviyor. Bir başkasının sevdiği de bir başkasını seviyor. Sırayı ilk kaydıran kişide bütün suç.

Sırrını karınla paylaş! Hem ortada sır kalmaz hem huzur. Artık uğraş babam, uğraş!

Gördüğüm her ‘Arabada bebek var’ uyarısı beni düşündürmüştür: Sürücü mü kendini yeni doğmuş sayıyor, yoksa ‘Manitam yanımda, rahatsız etmeyin!’ mi demek istiyor?..

Madem geldin okula çalışıver derslere, madem geldin sınava, seke seke söz seçeneklere.

Hâkimle hakemin farkı atış hedeflerinden doğar: Birinde içeri diğerinde dışarı boylarsın…

Erkek dediğin odur ki girdin mi koluna yakışacak, vurdun mu duvara, sureti orda kalacak.

Özelime girilmesine sinir olurum. Herkes olur. Mesela ben sizin qünlüğünüzü bulsam okur muyum? Eee… tabii okurum, da…konumuz bu değil.

Evle kavga ettik. O kapıdan çıkan bir daha bu eve gelemez dendi. Demokraside çare tükenmezmiş deyip ben de camdan kaçtım. Bu felsefi söylem ve sağlam duruş ailemi mest etti. Oturduk çay içiyoruz, iyi mi?

Rüyada arkadaşlarım benden borç para istese anında uyanırım o uykumdan. Fakirlik bu! Ruhum kadar uykuma da işlemiş aga!

Hâkimlik sınavını kazanamamış. Bu yüzden ağlıyor arkadaşım. ‘Daha gözyaşlarına bile hâkim olamıyorsun sen!’ dedim.  Yine ağlıyor. Ama artık arkadaş değiliz!..

Allah korusun da, hani olur ya, idam ederken son isteğim sorulsa, annem yine atlar: ‘Her şeyi var abisi, bir şeycikler istemez o!’..

‘Yerlere dökme ha!’ emri annemin en önemli önceliğini ve duyarlılığını gösterir; ‘Atomu parçaladım be!’ desem ilk tepkisi ‘Yerlere döktün yine değil mi kör olmayasıca!’ olur, garanti

Komik Resimler

Komik Resimler
Komik Resimler

Evin içinde de ayakkabıyla dolaşan elin gâvuru tabii anlayamaz bizim unuttuğumuz, şeyi ayakkabıları çıkarmadan almak için halıda emekleme keyfimizi…

Trip atmayan, dırdır etmeyen, hep elimin altında, gözümün önünde olan biri mi dediniz? Tamam, bir adet Japon balığı alın!

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

deneme bonusu veren siteler